ara

Tüketici Destek > Basın Bülteni


2011-05-30 | Bu Yaz Airfel Inverter Klimalar ile Buz Kesileceksiniz
Devir tasarruf devri, Airfel Inverter Klimalar tasarruf etmek isteyenlerin gözdesi.

Devir tasarruf devri, Airfel Inverter Klimalar tasarruf etmek isteyenlerin gözdesi

Bu Yaz Airfel Inverter Klimalar ile Buz Kesileceksiniz

İklimlendirme sektörünün öncü markası Airfel, enerji tasarrufu ve yüksek performansı bir araya getiren Inverter Serisi klimalarıyla dört mevsim ısıtma ve soğutma ihtiyacını karşılıyor.
A sınıfı enerji verimliliği sunan klimalar, % 30’a varan yüksek enerji tasarrufu sağlıyor. Klimalar havayı temizleyen gelişmiş filtreleri ile de dikkat çekiyor.Sanko Holding şirketlerinden, ısıtma, soğutma ve havalandırma sektörünün öncüleri arasında yer alan Airfel, kullanıcılarına ileri iklim teknolojileri ile bu yaz da vazgeçilmez bir serinlik sunmaya devam ediyor. Airfel Inverter Klimalar, yaz sıcaklarını hafifletmek isteyenleri bekliyor.

Klimalar, inverter özelliği ile hem ısıtma hem soğutma amaçlı kullanımda A sınıfı cihazlardan daha fazla tasarruf imkânı sunuyor. % 30’a varan oranlarda daha az enerji harcayan klimalar, R410A gaz kullanımı sonucunda çevreye karşı daha duyarlı. 

Evinizin havası tertemiz   
Airfel Inverter Klimalar, gelişmiş filtreleme özellikleri sayesinde kullanıldığı yaşam alanlarının havasını her zaman temiz tutuyor, ferah bir ortam sağlıyor. Yüksek emiş gücüne sahip Karbon Filtre sistemiyle ortamdaki koku molekülleri, doğal yeşil çay esansından üretilen Catechine Filtre sistemi ile de havadaki kirleticiler filtreleniyor. Ayrıca filtrenin dayanıklı antibakteriyel yapıda olması daha uzun ömürlü kullanım imkânı sağlıyor.

Hızlı soğutma, hızlı ısıtma
Airfel Inverter Klimalar, turbo fonksiyonu ve inverter teknolojisinin birleşimiyle kullanıcılarına ortamları hızlı ısıtma ve hızlı soğutma imkânı veriyor. Ortamı arzu edilen konfora çok kısa sürede ulaştırıyor, ardından mekânın ihtiyaç duyduğu minimum kapasitede çalışarak enerji tasarrufu sağlıyor. Eksi 15 dereceye kadar olan dış ortam sıcaklıklarında ısıtma amaçlı kullanılabilen ürün, mevsim geçişlerinde de mükemmel performans sergiliyor.

Konforlu iklimlendirme
Açılma ve kapanma zamanının programlanabildiği timer zaman ayarı, elektrik kesintilerinden sonra eski çalışma ayarlarında tekrar çalışması, ortam sıcaklığını 1’er saatlik iki dilimde değiştiren uyku fonksiyonu Airfel Inverter Klimaların diğer konfor özellikleri arasında yer alıyor. Fonksiyon geçişlerinde termal şoklardan koruyan kompresör koruma sistemi cihazın ömrünü uzatıyor; elektronik arıza teşhis sistemi, daha hızlı bir servis olanağı tanıyor.

Uzun ömürlü ve hijyenik iç ünite
Airfel Inverter Klimalar, sıradan cihazlara göre daha uzun ömürlü,  daha hijyenik bir iç ortama ve sessiz bir iç üniteye sahip konforlu tasarımlarıyla dikkat çekiyor. 

Zorlu dış ortam koşullarına dayanıklı
Airfel Inverter Klima serisinin hem iç hem de dış ünite üretiminde kullanılan “Golden Fin” özel kaplama teknolojisi, sıradan cihazlara göre zorlu ortam koşullarında daha yüksek dayanıma sahip olmalarına olanak veriyor.

Uygulanan kaplama teknolojisinin sağladığı pürüzsüz yüzey, kir, toz gibi verimi düşüren kirleticileri daha az tuttuğu için zaman içerisinde ürün verimini kaybetmiyor.

            Çağrı Merkezi
Web Tasarım