ara

Consumer Support > Bizden Haberler


AIRFEL, KOMBİ KULLANCILARINI KIŞA HAZIRLANIYOR

AIRFEL, KOMBİ KULLANCILARINI KIŞA HAZIRLANIYOR

Verimli ve güvenli kombiler için Airfel’den indirimli bakım kampanyası.
Isıtma sektörünün güçlü markası Airfel, kullanıcılarının güvenli ve konforlu bir kış geçirmesi için harekete geçti. Kombileri kışa hazırlamak amacıyla bakım kampanyası başlatan Airfel, kombi sahiplerine de 30 Aralık tarihine kadar indirimli fiyat avantajı sunuyor.


Daikin Isı Grubu’nun tüketici dostu markası Airfel, düzenli bakımın önemini vurgulamak için bu yıl da sezona bakım kampanyasıyla başladı. “En güvenli kombi bakımlı kombidir” sloganı ile güvenli konfor bilincini yaygınlaştırmayı hedefleyen Airfel, 30 Aralık 2016 tarihine kadar Airfel markalı kombi kullanıcılarına indirimli fiyatlarla bakım hizmeti veriyor.

Daikin Satış Sonrası Hizmetler Departmanı bünyesinde yürütülen kampanya kapsamında, hermetik kombi bakımını 65 TL’ye, yoğuşmalı kombi bakımını 80 TL’ye yaptırmak mümkün.


AIRFEL, KOMBİ KULLANCILARINI KIŞA HAZIRLANIYOR

GÜVENLİK İÇİN 5 KRİTİK NOKTA KONTROLÜ

Üretiminde olduğu gibi kullanımında da kombi güvenliğe büyük önem veren Airfel, “5 Kritik Nokta Kontrolü” ile kullanıcılarını kışa hazırlıyor. Airfel bu kampanya ile kombilerin verimli çalışması ve kullanım ömrünün uzaması için düzenli olarak yapılması gereken kontrolleri gerçekleştiriyor. Airfel’in uzman teknik kadrosu kampanya kapsamında brülör temizliği ve kontrolü, gaz ayar kontrolleri, eşanjör temizliği, devre elemanları kontrolü, filtre temizliği ve emniyet donanımları kontrolü yaparak, olası sorunların önüne geçiyor.


VERİMLİLİK ARTIYOR, CİHAZ ÖMRÜ UZUYOR

Periyodik olarak yapılan bakımların cihaz ömrünü uzattığına dikkat çeken Airfel uzmanları, bakımlar sayesinde yakıt tüketiminin azaldığını ve enerji tasarrufu sağlandığını da vurguluyor. Bakımsız kombilerin ömrünün kısaldığı, verimsiz çalıştığı ve yüksek faturalara yol açtığı konusunda müşterilerini uyaran Airfel, bu kampanya kapsamında müşterilerine indirimli hizmet sunarken, bunu bir bilinçlendirme hareketi olarak da görüyor. Bayileri kanalıyla müşterilerini bilgilendiren Airfel, kampanya süresince çağrı merkezi kanalı ile de müşterilerine ulaşmaya çalışıyor.

30 Aralık 2016  tarihine kadar Airfel’in avantajlı bakım kampanyasından yararlanmak isteyen Airfel müşterileri, 444 999 0 destek merkezini arayarak, her türlü soru ve sorunlarına yanıt alabiliyor.

AIRFEL, KOMBİ KULLANCILARINI KIŞA HAZIRLANIYOR
            çağrı merkezi
Designed by IDS